9 ZPŮSOBŮ, JAK PERFEKTNĚ VYUŽÍT DEKY OD NÁS

27.04.2021

Jaro je v plném proudu a léto ho bude za pár týdnů následovat. Jarní večery jsou vlahé, stále teplejší, jasnější a delší a lákají k posezení na otevřené verandě nebo zahrádce.

Příroda nás zve ven, abychom si užili vše, co nám přináší a nabízí. Včely bzučí, květiny se zelenají a pučící a někde již kvetoucí stromy opojně voní. I nám na našem balkoně už vykvetli první jahody, které si tu v truhlíkách pěstujeme:-). Odpoledne se slunce opírá do balkonu vší silou a přináší sebou představu horkého léta. Večer se však ještě ochladí a fouká a tak se člověk rád zabalí do vlněné deky, plédu nebo přehozu.

Brzy bude dostatečně teplo a po době, kterou jsme všichni ne úplně dobrovolně trávili zavření doma, bude krásné nechat se vytáhnout slunečními paprsky ven. Hned nás napadá zahradní oslava nebo ranní snídaně v trávě, odpolední piknik nebo výlet do polí a luk. Nádhera! Úplně cítím vůni zelené trávy a slyším zpěv ptáků, který mi dokáže vždy zvednout náladu.

U nás v Interde pro Vás máme připravené nádherné deky, plédy, přehozy z recyklované bavlny, v různých barvách, vzorech a provedeních. Jsou vzdušné, lehké, snadno se skládají, nezaberou mnoho místa, rychle schnou a jsou zkrátka neodolatelné :-) Navíc se dají snadno použít na mnoho způsobů.

Že nevíte jak?

  • Použít je můžete doma i venku. Většinu můžete prát v pračce při 40 stupních.

  • Dodají Vám hřejivou atmosféru při čtení Vašich oblíbených knih, kdy se do nich můžete krásně zachumlat. Jsou velmi příjemné na dotek a nejsou těžké na těle.

  • Venku je můžete rozprostřít na trávu a vaše děti si hned mají kde hrát.

  • Chcete se jít koupat k vodě? Ale prosím, není problém! Jen si sebou nezapomeňte vzít jednu z těchto krásných a praktických dek. Na sluníčku navíc rychle schnou, takže jsou k vodě jako stvořené:-)

  • Prodlužte si letní večery a omotejte kolem sebe tento lehký přehoz, který Vás bude příjemně hřát.

  • Milujete letní pikniky a zahradní oslavy? Bez praktických dek se neobejdete. Stačí si jen vybrat, která se Vám nejvíce líbí. A víte co? Jestli Vás bude víc, bude to chtít deky raději dvě:-) !

  • Potřebujete vytvořit útulnou atmosféru u Vás doma? Přehoďte ledabyle přehoz přes Vaše oblíbené křeslo, židli nebo gauč, rozsviťte pár svíček a voalá...

  • Deku sebou můžete vzít i na jakýkoli výlet, její použití je opravdu všestranné a na výletě se bude rozhodně hodit.

  • Nevím jak vy, ale když byly děti malé, vždy jsem sebou brala na dovolenou nějakou deku a nikdy jsem nelitovala. Můžete jí využít jako přehoz přes postel, změkčit jí dřevěnou židli, aby se na ní dětem lépe sedělo nebo jí využít na sezení a to opravdu kdekoli a kdykoli.

Chybí Vám doma vlněný pléd, bavlněná deka, deka na piknik či přehoz na sedačku nebo na postel? U nás najdete nejrůznější plédy, deky a přehozy z přírodních materiálů. Vyberte si stylový kousek z recyklované vlny a obohaťte nejen svůj domov.