JARNÍ TRENDY OD DÁNSKÉ ZNAČKY BLOOMINGVILLE

12.04.2021

Přivítejme jaro s přírodními trendy

Zatímco my nedočkavě čekáme na pořádné slunečné jaro se zelenou trávou a rozkvetlými zahradami, dánská společnost Bloomingville přišla s kolekcí pro jarní a letní styling, která nás připravuje na sezónu přirozeného venkovního bydlení a úžasné pohody ve šťastném domově i mimo něj.

Nový přírodní trend odráží především poctu přírodě, životu, vřelosti a jednoduchému životnímu stylu, vytvářením osobitého prostředí. Váš domov se s touto kolekcí stane útočištěm před hektickým každodenním životem online i na cestách, kde můžete v klidu rozjímat a odpočívat. Kolekce nabízí osobní, vyvážený styl a oslavuje svůj skandinávský původ útulnými, přírodními, surovými prvky a nádhernými severskými poklady.

Zelený život

Přírodní zelené prvky si najdou cestu do našich obývacích pokojů, zatímco tradiční domácí doplňky a okouzlující nábytek vytvářejí na terase domácké a uvolněné pocity. Kolekce poskytuje množství závěsných květináčů ve vzdušném skle, teplé kamenině a v přírodních materiálech. Spolu s novou okouzlující řadou bambusového nábytku SOLE a VIDA vytváří exotické prostředí pro letní venkovní bydlení či pro skutečnou letní oslavu.

Dech beroucí stolování

Dech beroucí syrový styl, Nordic elegance, tradiční, útulný i vzorovaný vzhled letního nádobí rozzáří každý letně prostřený stůl nebo piknik. Bloomingvillská sestava lákavého stolního nádobí, představuje široký výběr a vytváří krásný dojem přirozeného života.

Štěstí díky změnám

Slova jako přirozená, severská, útulná a osobní shrnují skutečný smysl Bloomingvillského ducha, Stejně jako základní principy současných doplňků a dekorací. V souladu s tradicí přináší Bloomingville kolekci v souladu s interiérovým i živým trendem a nabízí osobní a vyvážený styl s příslibem, že poskytne skutečné štěstí neustále se měnícím domovům. Velkolepé, trendy designy a speciální ručně vyráběné předměty zanechávají jedinečný výraz v každém domově.

Dánská značka Bloomingville má smysl pro detail

Dánskou značku Bloomingville dnes znají a milují miliony domácností po celém světě. I přes obrovskou popularitu a růst zůstala jejich mise stále stejná: Učí, jak si zařídit šťastný, útulný a neustále se měnící domov. Jak sdílet svůj styl, a v každém domově vytvořit příjemnou a neformální atmosféru.

Bloomingville je ztělesněním severského designu se zvláštním důrazem na tu slavnou dánskou kvalitu blažené pohody, hygge. Množství přírodních materiálů v tlumených tónech je určující charakteristikou sbírek: vše, co naplní váš domov a srdce teplou záři.

Z obrázku: Ratanová lucerna


ZAUJALI JSME VÁS?

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU :-)

Výměnou za vaši e-mailovou adresu budete dostávat nejnovější příspěvky ze světa interiérových dekorací a bytových doplňků přímo do schránky.