PODZIMNÍ ČAS

29.09.2020

PODZIM 

Podzim je období vůní - dozrálého ovoce, spadaného listí, kouře z posledních ohýnků a táboráků, pečených dýní, jablek se skořicí, kukuřic s horkým máslem nebo horkých punčů na zahřátí.

Podzim je období, které dělí lidi na dva tábory. První ho vnímají jako pošmourné, tmavé, zamračené a deštivé období, které jim náladu příliš nepozvedne či dokonce přináší splíny a neveselou náladu.

Druhá skupina, a nutno podotknout, že do té patříme i my v Interde, vnímá podzim jako přechod od horkého léta do "léta babího". Zoraná pole, poslední paprsky slunce, třpytivá ranní jinovatka i pavučinky babího léta na každém keři. Všechno v přírodě dozrává, sklízí se většina úrody a venku to hraje všemi barvami.

Abychom vám představili krásy a vůně podzimu, jak ho vnímáme my, máme pro vás několik vůní, které vám ho přiblíží:)

Všechny tyto vůně a mnoho dalších najdete na naše, e-shopu v kategorii Svíčky a vůně


PODZIMNÍ VŮNĚ

ČAS SE NADECHNOUT

Podzim je období vůní - dozrálého ovoce, spadaného listí, kouře z posledních ohýnků a táboráků, pečených dýní, jablek se skořicí, kukuřic s horkým máslem nebo horkých punčů na zahřátí. Některé vůně zkrátka k podzimu neodmyslitelně patří. Díky nim se vracejí vzpomínky na ty nejkrásnější podzimní okamžiky a chutě.

ROMANTICKÝ ČAS, NOSTALGIE

Podzim se svojí barevností, chutěmi i vůněmi může být jedním z romantických období. Procházky přírodou ruku v ruce přinesou vnitřní vyrovnanost a klid, naladí příjemnou náladou a vztah se díky společně strávenému času prohloubí a upevní. A není nic hezčího, než si po návratu uvařit horkou čokoládu nebo čaj do oblíbeného hrnku, zachumlat se do chlupaté deky, zapálit svíčky, provonět si celý domov a užívat si chvíle pohody a klidu.

V tento roční čas se vše zpomalí, podzim lehce uspává a vybízí k odpočinku a nabrání nových sil. Zkuste se na chvilku zastavit, opustit všechen shon a stres a rozhlédněte se kolem sebe. Všude je tolik krás, stačí mít jen srdce i duši dokořán. Relaxujte, meditujte a odpočívejte :-)

A JAK TO MÁTE S PODZIMEM VY? 

Milujete ho nebo zatracujete? A které vůně vám pomáhají zahnat podzimní smutky ? Podělte se s námi do komentářů, jaký je Váš recept na spokojený podzim :-)


ZAUJALI JSME VÁS?

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU :-)

Výměnou za vaši e-mailovou adresu budete dostávat nejnovější příspěvky ze světa interiérových dekorací a bytových doplňků přímo do schránky.