PROŽIJTE S NÁMI VÁNOČNÍ ČAS

28.11.2020

Vánoce jsou jedním z nejvýznamnějších křesťanských svátků. S nimi a s dobou adventu je spojeno mnoho rituálů a zvyklostí, které se více či méně dodržují do současných dob. Za vánoční období se považuje čas od prvního adventu do Tří králů.

PROŽIJTE S NÁMI VÁNOČNÍ ČAS

Vánoce všichni znají od narození, provázejí nás celým naším životem. Pečeme cukroví, sháníme dárky, zdobíme naše domovy, píšeme s dětmi dopisy ježíškovi a lámeme si hlavu s tím, jak to všechno zvládnout, stihnout, sehnat....a hlavně bez stresu a chaosu:-)

Vánoce by ale neměly být časem shonu a starostí, ale naopak časem, kdy se setkáváme s rodinou a přáteli, relaxujeme, odpočíváme, radujeme se a vůbec si užíváme konec roku. S ním se pojí i určitá rekapitulace toho, co máme za sebou, co jsme zvládli a z čeho se raději poučit do budoucna, plánování dalšího roku, kroků, které chceme podniknout, čeho chceme dosáhnout a kam chceme směřovat. Každopádně by to ale měl být čas pohody, lásky, radosti, vstřícnosti a soucitu.

A právě takový pohodový vánoční čas plný radosti a vánočních tradic jsme se letos v Interde rozhodli prožít spolu s vámi. Chceme vyzkoušet lidové tradice, na které se již skoro zapomnělo, potěšit druhé dárkem vyrobeným doma, do kterého člověk vloží svou energii, radost a lásku vůči obdarovanému člověku. Vyrobit si doma svůj vlastní adventní svícen a při koledách společně napéct vánoční cukroví, které milujeme.

Symboliku Vánoc si vychutnáme i při zdobení vánočního stromečku, který každoročně zdobíme poměrně brzy před štědrým dnem, abychom si svátečního ducha vánočních časů užili co nejdéle.

Naším vánočním přáním je, abychom vás naladili na klidné a pohodové vánoční svátky, které si užijete s radostí, pokorou a klidem. Abyste na chvíli zapomněli na všechny starosti uplynulého roku a vychutnali si vše, co k pravým Vánocům patří.

Objevujte s námi kouzla starých vánočních zvyků a tradic, vyzkoušejte si výrobu adventního svícnu, upečte si s námi zdravé, a přesto vynikající vánoční cukroví, zazpívejte si s dětmi známé koledy a napište s nimi seznam přání pro ježíška, který si můžete stáhnout přímo ZDE 

Máme pro Vás také pravou vánoční nadílku plnou krásných dekorací, inspirací a vánočních dárků. Společně můžeme prožít letošní vánoční čas opravdu kouzelně, plný úsměvů, radosti a spokojenosti.


ZAUJALI JSME VÁS?

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU :-)

Výměnou za vaši e-mailovou adresu budete dostávat nejnovější příspěvky ze světa interiérových dekorací a bytových doplňků přímo do schránky.