TIPY NA DÁRKY PRO TEANEGERY PŘÍMO OD ZDROJE

01.12.2020

Krásný první prosincový den,

máme za sebou první adventní neděli a tím i oficiální odstartování Vánočního času. Vánoce jsou už tedy za dveřmi a my můžeme bez výčitek zdobit naše domovy, nasávat sváteční atmosféru, péct a uždibovat vánoční cukroví, a především si užívat vánoční pohodu :-).

K tomu všemu ale patří také nákupy dárků pro naše nejbližší a přemýšlení nad tím, čím je obdarovat, abychom je opravdu potěšili. Nevím, jak Vy, ale já mám každoročně největší problém s dárky pro mé pubertální syny a neteře. Je těžké se jim zavděčit, protože hračky už nejsou pro ně, měkké balíčky neuznávají a na všechno už mají svůj názor. Většinou samozřejmě jiný než já:-). Takže vybírat vánoční dárky pro věk od 14 - 19 let je zkrátka někdy dost náročné, ať už se jedná o mladé slečny nebo pubertální mladíky:-).

Pokud to máte podobně, určitě Vás dnes potěšíme skvělými tipy na vánoční dárky právě pro teenagery.  A abychom nestříleli jen tak od boku, vyzpovídala jsme pro Vás naše mladé odborníky, kteří Vám poradí, jaký dárek by puberťákům jejich věku udělal největší radost:-)

Deniska, 17 let:

Panier Des Sens, vonná svíčka v plechové dóze, Nektar z růží, 150g 

SASS & BELLE, Černé kulaté kovové zrcadlo na řetízku,Ø25 cm 

Bloomingville, Stojánek na šperky Abida, černý, kov, 25cm 

Doufám, že Vás jejich tipy inspirovaly a výběr dárků pro tuhle věkovou skupinu bude pro Vás mnohem snadnější :-) Krásný vánoční čas! 

Autor: Lenka Fouňová


ZAUJALI JSME VÁS?

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU :-)

Výměnou za vaši e-mailovou adresu budete dostávat nejnovější příspěvky ze světa interiérových dekorací a bytových doplňků přímo do schránky.