Na návštěvě u...

Dnes jsme navštívili Terezu, maminku dvou dětí, třináctiletého Tadeáše a jedenáctileté Julie. Se svou rodinou žije v Praze, ale mnoho času tráví na chalupě v srdci Českého ráje, kterou sdílí s tatínkem svého muže.

Stejně jako mnozí, i my jsme zvědaví a toužíme nahlédnout do domova cizích lidí. Proto jsme se vydali do malé obce nedaleko Hodonína na návštěvu k mladé učitelce na rodičovské dovolené, Nikol. S manželem se před lety pustili do rekonstrukce domu a jsme nadšení, že vám můžeme ukázat výsledek jejich usilovné práce. Jaké to je rekonstruovat starý dům,...

Dnes jsme se vydali na návštěvu do Říčan, k velice sympatické bytové designérce Michaele. Tato žena nás inspirovala svým životním příběhem a touhou plnit si své sny. Mimo to je to maminka šestileté dcery Emilky a syna Artura, kterému je rok a půl.

V dnešní době každý dobře zná jednotlivá znamení zvěrokruhu, jejich charakteristiku, specifika i to, jak tato znamení ovlivňují lidskou povahu, život, myšlení, rozhodování, a dokonce i způsob bydlení.

Dnes jsme se vydali na návštěvu ke krásné, sympatické, inteligentní, a navíc usměvavé Míše, milovnici Japandi stylu a japonského umění wabi-sabi. Míša si s přítelem užila své, než si svůj vysněný domov mohla začít vytvářet podle svých vlastních představ. A my musíme pouze konstatovat, že se jí to opravdu daří skvěle:-). A tak nás při pohledu na...