Tipy, rady, nápady

Máte krásný byt ve městě, ale zároveň máte rádi svůj klid, přírodu a útulno? Pak je náš článek přesně pro Vás! Ukážeme Vám, že každý balkon lze proměnit v klidné, příjemné místo. Vytvořte si koutek klidu i v centru velkoměsta.

Zařizujete si novou kuchyni nebo si děláte pořádek v té stávající? Řešíte, jak nejlépe skladovat potraviny, aby pro vás bylo vše přehledné a praktické? Přinášíme vám několik tipů, díky kterým přizpůsobíte vaše království svým potřebám i svému vkusu.

Nevím, jak to máte vy, ale já už se nějakou dobu budím s pocitem, že krásy léta jsou u konce a že podzim nastává o něco dříve, než by měl. Astronomické léto sice končí až 22.září a předává pomyslné žezlo podzimu, ale už nyní na nás dýchají chladnější rána zahalená do husté mlhy, zamračené nebe a občas i deštivé počasí....

Rozhodně nepatřím mezi ženy, které jsou posedlé každým smítkem a musí mít domov naklizený, jako by v něm nikdo ani nebydlel. Co ale rozhodně miluji, je vůně čerstvě uklizené domácnosti. Je to vůně čistoty, svěžesti, čerstvého vzduchu, lehkosti a klidu. Díky ní mám pocit radosti a pýchy nad svým domovem a hned se v něm cítím ještě lépe. Uklizený a...

máme za sebou první adventní neděli a tím i oficiální odstartování Vánočního času. Vánoce jsou už tedy za dveřmi a my můžeme bez výčitek zdobit naše domovy, nasávat sváteční atmosféru, péct a uždibovat vánoční cukroví, a především si užívat vánoční pohodu :-).

Domov je místo, které vytváříte svým srdcem, sdílíte ho se svou rodinou, tedy těmi nejbližšími a nejmilejšími, na kterých Vám záleží. A přesto bohužel stále mnoho lidí nerada investuje čas a peníze do svého vlastního domova:-( Na svém domově si prý zakládá 90% žen. Přesto o nich leckdy vypovídá velmi nelichotivě.

Astronomické léto je tu a s ním nás čekají i dny plné slunce, koupání a zábavy. Večery jsou teplé a dlouho do noci je možné sedět venku. Na zahradách se často pořádají grilovačky i zahradní párty. Oblíbenou činností v létě bývají také výlety, jejichž cílem je strávit příjemný čas na klidném místě, při dobrém jídle a s dobrými přáteli.